Suzuki - way of life

Servis

Záruka

Výrobce poskytuje na motocykly a skútry dodané některým z autorizovaných prodejců Suzuki v České republice záruku v délce 24 měsíců, která není omezena počtem ujetých kilometrů.

Aby bylo možné plně využít veškerých výhod z této záruky vyplývajících, doporučujeme používání výhradně originálních náhradních dílů Suzuki, které jsou shodné s díly, ze kterých je motocykl sestaven ve výrobním závodě a které vyhovují všem kvalitativním požadavkům značky Suzuki. V případě, že budou použity neoriginální díly, může dojít k omezení záruky poskytované výrobcem nebo k jejímu úplnému zrušení. Z tohoto důvodu je rovněž vhodné využít služeb některého z autorizovaných servisů Suzuki v případě požadavku na opravu motocyklu či provedení ostatních servisních úkonů. Autorizované servisy Suzuki mají k dispozici veškeré technické informace, speciální nářadí a technologie potřebné pro provádění servisních úkonů na motocyklech Suzuki.

Aby byla zajištěna pomoc majitelům motocyklu Suzuki i v případě poruchy jejich motocyklu při cestě do některého evropského státu, zavedla značka SUZUKI tzv. Systém Evropské Záruky. Smyslem tohoto systému je zajištění bezplatné „první pomoci“ v případě poruchy motocyklu způsobené výrobní vadou u motocyklu v záruční době při této zahraniční cestě. V autorizovaném servisu Suzuki v příslušné zemi je potom provedena buď přímo oprava kompletní nebo minimálně oprava nouzová, která majiteli motocyklu umožní návrat domů a dokončení opravy v některém z autorizovaných servisů v České republice.

Podrobné informace k záruce poskytne kterýkoliv z autorizovaných prodejců Suzuki.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace