Suzuki

Servis

Kontrolní seznam servisních/svolávacích kampaní pro zákazníky

Svolávací kampaně zlepšuji spolehlivost vozidel a zvyšují spokojenost zákazníků. Doporučujeme vám navštívit autorizovaného prodejce Suzuki a nechat provést nezbytnou údržbu a kontrolu. Pokud po nákupu vozidla zůstanete v kontaktu se svým prodejcem nebo autorizovaným servisním střediskem, nepromeškáte žádné důležité informace ani speciální nabídky. Doporučujeme také občas navštívit naši webovou stránku, abyste získali nejnovější informace o svém vozidle.

Zadejte VIN svého vozidla

Pokud chcete zjistit, zda je vaše vozidlo zahrnuto ve svolávací kampani, klikněte na odkaz níže a zadejte VIN svého vozidla, aby se spustil dotaz. Pokud je vaše vozidlo zahrnuto v probíhající svolávací kampani, kontaktujte autorizované servisní středisko Suzuki.

Kontrolní seznam svolávacích kampaní vás informuje na základě dat dostupných v době dotazu. Seznam zahrnutých vozidel nicméně může být jednou za čas aktualizován. Online kontrolní seznam svolávacích kampaní je obvykle dostupný nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Společnost Magyar Suzuki Zrt. však nezodpovídá za žádné výpadky, která mohou vzniknout kvůli internetovému přístupu nebo počítačovým systémům, ani za žádné z toho plynoucí následky.

Společnost Magyar Suzuki Zrt. vždy informuje vlastníky vozidel zahrnutých ve svolávacích kampaních. Doporučujeme však pravidelně kontrolovat, zda vaše vozidlo není v nějaké svolávací kampani zahrnuto. O veškeré informace můžete požádat autorizované servisní středisko Suzuki.

Kontrolní seznam probíhajících svolávacích kampaní

Umístění identifikačního čísla vašeho vozidla (VIN) je znázorněno na obrázku níže.