Suzuki

Andrea Růžičková a Suzuki S-Cross

Herečka Andrea Růžičková si pro rodinu vybrala Suzuki S-Cross

Známá slovenská herečka a především dvojnásobná maminka Andrea Růžičková (rozená Kerestešová) usedá již od roku 2018 za volant spolehlivého rodinného SUV Suzuki S-Cross. S manželem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou ze skupiny Republic of Two, hledali prostorný, pohodlný a bezpečný vůz pro celou rodinu, který našli právě v japonském SUV. Vzhledem k dlouhým cestám po dálnici za rodinou na Slovensko zvolili výkonný a úsporný přeplňovaný motor 1.4 BoosterJet v kombinaci s automatickou převodovkou.

Auto znamená pro herečku svobodu pohybu a nepostradatelnou pomoc jako mamince i vytížené herečce. Oceňuje zejména velký zavazadelník, kam často při dlouhých cestách na Slovensko nacpe podle svých slov i nemožné. Se Suzuki S-Cross se velmi snadno a rychle sžila a to hlavně díky jeho jednoduchému ovládání a intuitivnímu systému. Rodina je pro Andreu to nejdůležitější na světě a tak to hlavní, co na voze Suzuki oceňuje je jeho bezpečnost a spolehlivost ať už se s ním vydá kamkoliv.

Sympatická Andrea, která se českým divákům zapsala do povědomí především díky seriálům Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě 2, si na voze nejvíc užívá pohodu automatické převodovky, která je jí velkým pomocníkem zejména ve městě. Naopak manžel se rád sveze svižně, takže s oblibou přepíná volič jízdních režimů do sportovního módu a užívá si výkon silného čtyřválce, který Suzuki S-Cross nabízí.

FOTOGALERIE (3 obrázky v galerii)

NEJ Andrey Růžičkové - Suzuki S-Cross 1.4 Booster Jet (pdf, Vlasta 9/2019)
Instastory: Andrea Růžičková – Maminka na plný úvazek (pdf, Story 3/2019)
Andrea Růžičková – Pomáhá mi vždycky, když jedu za rodinou (pdf, Auto For Woman 1/2019)