Suzuki

Kateřina Hrachovcová a Suzuki Swift Sport

Kateřina Hrachovcová

Kateřinu Hrachovcovou, herečku, malířku a v současné době také tatérku, můžete nyní zahlédnout za volantem žlutého Suzuki Swift Sport. Kateřina miluje řízení a nebojí se ani svižnější jízdy, proto je pro ni Swift ve sportovní verzi tou správnou volbou.

Vždy originální Kateřinu si možná pamatujete z úspěšného seriálu Život na zámku nebo z moderování Snídaně s Novou. Objevila se také v seriálech Ulice, Cesty domů nebo Přístav či Krejzovi. Z filmů stojí za zmínku Andílek na nervy, Špindl 2 nebo novinka Můžem i s mužem.

ROZHOVOR:

Kairo, co Ty a řízení?
Bez přehánění – Miluji řídit auto. Hodně rychle i pomalu. Je to vášeň, jedna z mnoha.

Jaká jsi řidička?
Troufám si říct, že opravdu dobrá a spolehlivá. Jsem v tomhle kluk.

Bez kterých věcí zásadně nevyjíždíš?
Bez papírů a bez benzínu.

Máš nový Swift Sport. Co Ti na něm vyhovuje?
Že je naprosto „akorát“. Sedneme si. Slušíme si. Krásně se s ním všude vejdu. A do něj se mi vejde jen to, co je opravdu nezbytné. Žádné zbytečnosti. Kufr přesně na kočárek, pro mého pejska Punťu. Skromnost i nadstandard, tak „vidím“ Swift Sport já.

Je něco, co Ti na něm naopak nevyhovuje nebo postrádáš?
Občas v kolonách bych uvítala automat, ale Swift je prostě sportovec. Manipulace a jízda v něm je parádní. Jo a jsem ráda za loketní opěrku!
A co postrádám? To není na místě, užívám si jízdu v tom, co mám. Je to super autíčko!

Tvůj Sport má křiklavě žlutou barvu. Je to pro Tebe spíš výhoda nebo nevýhoda?
Každý ví, kde parkuju, a že už jedu. Je vidět, kde jsem, a kde se pohybuji. Je to možná nevýhoda pro člověka, který má rád soukromí a potřebuje ho. Na druhou stranu ta žlutá není vůbec nudná, a to já osobně rozhodně nejsem. Je to odvážná, sebevědomá barva.

Jaké tři věci jsou pro Tebe u auta nejdůležitější?
Bezpečnost,
Obrovské usnadnění života, svoboda, pohyb, křídla
Spolehlivost

Máš ráda rychlou jízdu?
Miluju! Ale tu nejrychlejší možnou jen jako spolujezdec. Je to pro mě adrenalin.
Vždy se směju při zrychlení a otáčkách štěstím. „Ach božeeee aaaaa“, to jsou zvuky, které vyluzuji.:)

Jaký je Tvůj nejzajímavější zážitek spojený s autem?
Jsou to zážitky spojené s F1. Pár let jsem byla čestnou členkou klubu F1 v týmu McLaren Mercedes. Účastnila jsem se zároveň velkých cen, měla možnost vidět zákulisí a zázemí závodníků. Byla jsem v čisto skvoucí, voňavé garáži těsně před závodem F1, Velké ceny v Rakousku.
Podala jsem si také ruku s Davidem Culthartem nebo Mikou Hakkinenem. Projela jsem se ve dvousedadlové formuli po okruhu a nejednou si užila jízdu s profesionály jako spolujezdec. Nedávný zážitek mám z rychlojízdy v Porsche 911 GT3 a ve Ferrari 488. Prostě nádhera. Ale na Suzuki Swift Sport nedám dopustit. To jsem já. Neřízená střela.