Suzuki

SUPERŘIDIČKA 2022

Zkušené řidičky i mladé dámy s čerstvým řidičákem si v pátek 27. 5. 2022 užily historicky první ročník kurzu bezpečné jízdy pořádaný Suzuki a určený výhradně ženám – Superřidička 2022. Na polygonu v Mostě se sešla stovka vozů Suzuki napříč celou modelovou řadou zastoupená nejnovějšími modely s hybridními pohony až po stařičké, ale stále skvěle sloužící vozy, s inteligentním pohonem všech kol i bez, s automatem i manuálem v křiklavých i decentních barvách. Dámy si vyzkoušely pod vedením zkušených a trpělivých instruktorů krizové brzdění, smyky, výhybné manévry nebo parkování na přesnost.

Vozům s pohonem všech kol byl dopřán program navíc v podobě zdolávání prudkých kopců, bočních náklonů, křížení náprav a dalších libůstek v terénu. V off-roadu docházelo asi k největším překvapením čeho všeho jsou vozy Suzuki schopné a jak bezpečně s nimi lze projet cesty dosud nemyslitelné. Místo úvodních obav se dostavovaly pocity spokojenosti a radosti ze zvládnutí obtížných překážek a z nově získaných zkušeností, které přispějí k bezpečnější a jistější jízdě v běžném provozu.

Bylo také příjemné sledovat, jak Suzukářky vzájemně sdílí své pozitivní zkušenosti se svými vozy a vytváří prima Suzuki partu. Dámy odjížděly ještě krásnější díky líčení od Dermacolu, s vizí štíhlejších postav díky KetoDiet a podle kartářky také s nadějnou budoucností. :))) Navzdory chvílemi deštivému počasí panovala velmi přátelská a milá atmosféra, za kterou všem účastnicím, instruktorům a dalším zúčastněným moc děkujeme. Podle závěrečných úsměvů na tváři a vyhodnocení dotazníků účastnic hodnotíme, že tahle akce se povedla. ;)

Pro potvrzení našich slov přidáváme několik komentářů od zúčastněných řidiček, které zveřejnily na sociálních sítích:

  • Mockrát děkuji za perfektní akci Super Řidička. Doufám, že bude i další ročník! Velmi se mi líbilo na kurzu, všichni moc fajn a příjemní. Doprovodný program neměl chybu, stihla jsem i kartářku. Díky Suzuki!
  • Bylo to super, velké díky.
  • Akce byla skvělá. Výborně zorganizovaná. Těším se na příští rok.
  • Děkuji za nádhernou akci, kdyby se zopakovala, tak bych byla moc ráda.
  • Super akce!!!!!! Přijela jsem domů naprosto nadšená a celé dvě hodiny jsem o tom mlela a mlela . Fakt skvělý den . Výborná organizace, všichni byli usměvaví a tolerantní k našim ženským chybkám a starým návykům řízení. Den předčil všechna moje očekávání. Věděla jsem, že Suzuki je skvělá, ale co všechno dokáže a co dokážu já s ní, jsem se dozvěděla až dnes. Ještě jednou moc díky, že jste to pro nás zorganizovali a skvěle se o nás starali

Videa a reportáže - SUPERŘIDIČKA 2022