Suzuki

Proč Suzuki?

Kdo už Suzuki má, ten dobře ví, proč si jej vybral. Klíčové přednosti vozů Suzuki odpovídají přesně tomu, co si v běžném životě přejete, a tak se k nám naši zákazníci s radostí vracejí. Někteří jsou věrni značce Suzuki již desítky let, jiní mají v garáži zaparkovaných až několik Suzuki vedle sebe. Pro Vás, kteří se Suzuki osobní zkušenost nemáte, uvádíme hlavní argumenty pro koupi našeho vozu a konkurenční výhody značky Suzuki.

Bezpečnost

Bezpečnost je vždy až na prvním místě. Všechny modely jsou proto vybaveny nejen pokročilými deformačními zónami a sadou airbagů v kombinaci se zádržnými systémy, ale také aktivními asistenty, které Vám jízdu nejen zpříjemní, ale především Vás chrání tam, kde nestačí pouze řidičova obezřetnost nebo zkušenosti. Systém nouzového brzdění se snaží zabránit srážce nebo snížit závažnost případné nehody, sledování mrtvého úhlu varuje před hrozící srážkou při přejíždění do sousedního pruhu a kombinace zadní kamery se senzory sledujícími prostor za vozem účinně předchází kolizím na parkovištích. Bezpečnostní asistenti ve vozech Suzuki Vám pomáhají nejen při krizových nebo stresových situacích, ale jsou součástí Vašeho každodenního života v autě. Chrání Vás, Vaše blízké, řidiče i chodce kolem Vás, ale také Vám pomohou ušetřit finanční prostředky, které by Vás jinak stály případné opravy po kolizi.

Spolehlivost

Důraz na osvědčené postupy bez experimentálních výstřelků byl vždy Suzuki vlastní. Proto v každém voze najdete jen osvědčené technologie, které fungují spolehlivě a neotravují život opakovanými návštěvami servisu. Jako důkaz, že spolehlivost vozů značky Suzuki není jen prázdným slibem, mají všechny modely záruku v plném rozsahu o nadstandardní délce 5 let nebo 150 000 km. Můžete se tak spolehnout, že vůz Suzuki Vám bude sloužit dlouho a dobře bez zásadních obtíží. Nezáleží přitom, jaký model vyberete, neboť se řídíme jednoduchou rovnicí Suzuki = Spolehlivost.

Specialista na 4x4

Málokterý výrobce automobilů se může pyšnit podobnými zkušenosti s pohonem všech kol jako právě Suzuki. Již od roku 1970, kdy Suzuki představilo první generaci modelu Jimny, je neustále zdokonalujeme a vyvíjíme nové možnosti, jak zdolávat nástrahy přírody. S modelem Vitara stálo Suzuki u zrodu kategorie SUV, model SX4 je považován za zakladatele kategorie crossover. Jízda terénem a mimo zpevněné komunikace je Suzuki vlastní od svého vzniku, a tak se není co divit, že systém pohonu 4x4 najdeme v každém ze Suzuki modelů. Každý z modelů má ovšem systém přizpůsobený přímo na míru - jednoduchý mechanický pro malé modely, inteligentní a propracované systémy pro naše SUV až po plně elektrické či pravověrný off-road. S hrdostí označujeme naše vozy jako ideální volbu pro ty z Vás, kteří potřebují obratné auto do městské džungle a zároveň vůz na výlety do lesa, k vodě, na hory či na chalupu. Suzuki totiž zvládne s lehkostí obojí. U Suzuki tak není 4x4 žádnou luxusní výsadou, ale dostupnou možností pro každého, kdo po ní zatouží nebo ji potřebuje nehledě na velikost auta a druh použití. Suzuki je totiž vyhlášeným specialistou na 4x4, a není náhodou, že každé druhé nové Suzuki je vybavené pohonem všech kol.

Tradice

Více než sto let poctivé japonské tradice, která s sebou nese odkaz samotného zakladatele Michio Suzuki. Svou pílí a odhodláním vyrábět praktické a úsporné automobily pro běžné lidi a každodenní použití, byl inspirací, která se ve značce odráží dodnes. Vozy Suzuki slouží svým majitelům dlouhá léta za každých povětrnostních podmínek a v každém terénu.

Více než stoletá historie značky vedla k tomu, že se postupem času začala na pohon všech kol v souladu s filozofií „čtyřkolka pro všechny“ specializovat. Postupnou inovací a vývojem stále dokonalejšího systému nakonec vyvinula unikátní technologii AllGrip a stala se tak lídrem v segmentu vozů 4x4.

Cenová výhodnost

Všechny modely Suzuki se pyšní bohatou standardní výbavou. Bez ohledu na to, který model Vám padl do oka, vždy dostanete například LED světlomety nebo užitečného pomocníka v podobě asistentu rozjezdu do kopce. U modelů SUV je standardem také mimo jiné automatická klimatizace nebo základní balíček asistenčních systémů. Jednotlivé stupně výbavy jsou pevně dané, nemusíte tedy připlácet za drobnosti. Čím vyšší řadu a stupeň výbavy zvolíte, tím je poměr ceny a užitné hodnoty výhodnější. Zakládáme si na tom, aby naše vozy byly dostupné především pro obyčejné lidi, kteří potřebují kvalitní vůz za rozumnou cenu. Není tak výjimkou, že za podobný vůz ve stejné výbavové kategorii zaplatíte u konkurence více. Suzuki si vždy stálo zatím, aby svým zákazníkům přinášelo něco navíc.

Cenovou výhodnost pocítíte nejen při koupi nového vozu, ale také při následném prodeji. Na trhu s ojetými vozy platí Suzuki za velmi žádanou značku, která si drží vysoké cenovky. Zatímco některé konkurenční značky po pár letech používání ztratí významnou část své původní hodnoty, Suzuki drží cenu, a přesto se v bazarech příliš neohřeje. Drobným důkazem tento podrobný test ojeté Suzuki Vitara.

Úspornost

Všechny osobní vozy a SUV Suzuki jsou vybaveny moderními benzinovými motory s hybridní technologií. Kombinace spalovacího motoru a elektromotoru zajišťuje rekuperaci kinetické energie při zpomalování, která by jinak přišla vniveč. Naspořená energie se okamžitě využije při dalším zrychlování, kdy elektromotor zvyšuje účinnost pohonného ústrojí. Všechna energie se tak spotřebuje, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání. Hybridní technologie šetří palivo za všech okolností a přitom nijak nezvyšuje nároky na servis a údržbu. Váš vůz je tak nejen úspornější k Vaší peněžence, ale také k životnímu prostředí. Můžete si tak být jistí, že Suzuki je po finanční stránce tou správnou volbou nejen při koupi, ale i následném provozu.

Univerzálnost

Kompaktní zvenčí a prostorné uvnitř - všechny modely Suzuki jsou důmyslně navrženy za účelem maximálního využití daného prostoru. Efektivní zpracování půdorysu je tradiční předností, která zlepšuje využitelnost auta při zachování kompaktních rozměrů. To nejvíce oceníte při kličkování v úzkých městských uličkách nebo při parkování na malém prostoru. Díky výjimečné univerzálnosti vozů Suzuki pro Vás bude parkování ve městě hračka a v přírodě Vás zase nepřekvapí terénní nerovnosti, rozbahněná cesta nebo prudký kopec. Suzuki je zkrátka auto do nepohody. Žádný model Suzuki také nezapomíná na variabilitu zavazadlového prostoru a dostatek odkládacích přihrádek v přední i zadní řadě sedadel.